WARSZAWA WARSZTATY BIZNESOWE 6 Czerwiec Copy

550.00$

Praca fotografa, to nie tylko piękne zdjęcia i sesje zdjęciowe, ale przede wszystkim sprzedaż siebie, swoich usług i produktów. To również skuteczna komunikacja z klientem zarówno osobista,jak i ta płynąca z social mediów.

Być może jesteś na takim etapie w swojej pracy, w której czujesz, że czegoś ci brakuje?. Być może masz piękne kadry, ale klientów wcale nie przybywa... Być może patrzysz na konkurencję z zachwytem i masz wrażenie, że tylko ty stoisz w miejscu, że tylko w twój biznes, weszła przysłowiowa żaba? Wszyscy dookoła cieszą się sukcesem ale nie ty...

Być może jesteś rozczarowany, że miało być tak pięknie, własna firma..., więcej czasu dla siebie... więcej pieniędzy,... a jedyne co masz to niezliczona ilość problemów na głowie?

Jeśli te rozterki są Ci bliskie zapraszam cię na jednodniowe szkolenie biznesowe już 20 stycznia 2020 roku w Warszawie . 

Nazywam się Monika Serek i od 9 lat z sukcesem prowadzę swoją firmę fotograficzną. Dziś uznana jestem za jednego z najlepszych fotografów ciążowych i noworodkowych w Polsce.

W roku 2018 uzyskałam również tytuł najlepszego fotografa w międzynarodowym konkursie AFNS Award w dziedzinie maternity, newborn i child portrait.
Ponadto jestem organizatorką pierwszej w Polsce konferencji biznesowej dla Fotografów, a także autorką poradników fotograficznych. Udzielam się jako prelegent, na konferencjach branżowych i biznesowych w Polsce i na świecie. Na moim koncie jest ponad 5 000 skutecznie przeprowadzonych sesji, a także ponad 2 000 wyszkolonych osób. Od 5 lat wspieram fotografów w osiąganiu ich własnych celów, zarówno tych fotograficznych jak i biznesowych. 

Moją misją zawodową jest zarażać ludzi pasją fotograficzną, jak i również wspierać wiedzą w dziedzinie przedsiębiorczości. Jako wykładowca wyższej Uczelni, mam to już we krwi - by zwiększać zarówno wydajność jak i skuteczność biznesową - przeliczaną na przychody .


W czasie naszego spotkania dowiesz się :


*jak skutecznie i prawidłowo skonstruować ofertę cenową
*jak zbudować stronę internetową, by była przejrzysta i zachęcająca
*jak się reklamować i udzielać w social mediach
*jak budować swoją wiarygodność i markę osobistą wśród klientów
*jak sprawić by klienci czuli się przez Ciebie zaopiekowani i polecali cię swym znajomym
*jak skutecznie i asertywnie porozumiewać się z klientem, tak by szanował Ciebie i Twoją pracę
*jak sprzedawać swoje produkty i usługi w sposób skuteczny
*jak mówić o sobie i swojej pracy, by klienci chcieli z Tobą współpracować
*jak pracować wśród konkurencji, by się wyróżnić
*jak stawiać sobie cele i je realizować
*jak się rozwijać, by z czasem dojść do pozycji Mastera w swej dziedzinie

W trakcie naszego spotkania, prócz bloków teoretycznych, będą również bloki praktyczne, które uczestnicy będą musieli wykonać.
Takie rozwiązania pozwolą wyjść poza waszą strefę komfortu i nauczą was skutecznego działania.

HARMONOGRAM SZKOLENIA 

9.00-11:00 MODUŁ SZKOLENIOWY
11:00-11.15 PRZERWA KAWOWA
11:15-13.00 MODUŁ SZKOLENIOWY
13:00-13:30 PRZERWA LUNCHOWA
13:30-15:30 MODUŁ SZKOLENIOWY
15:30-15:45 PRZERWA KAWOWA
15:45-17:00 MODUŁ SZKOLENIOWY

Share

Matching products

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product